MARKETINGO IR KOMUNIKACIJOS VADYBININKĖ (-AS)

SAUTHS

Europe , Lithuania

Marketing

Ending On: 26 Aug 2021 72 days to go

Keyskills

Job Description

We are looking for MARKETINGO IR KOMUNIKACIJOS VADYBININKĖ (-AS)

Education:

Employment:

Requirements: Location: Vilnius, Smolensko 10D-36

SAUTHS - tvarios mados ir namų tekstilės lietuviškas prekinis ženklas plečia veiklą tarptautiniu lygiu ir ieško naujo komandos nario

Turi išlavintą vizualinį skonį? Sugebi greitai ir kokybiškai rašyti anglų kalba? Puikiai valdai Instagram ir Facebook? Domiesi mada?  Tiki, kad gyvenimas per trumpas nuobodžiam darbui ? Jei į visus klausimus atsakei teigiamai, gali būti, jog ieškome Tavęs!

Darbo pobūdis:

  • Soc. medijų turinio ruošimas (Instagram, Facebook)
  • Naujienlaiškių rinkodara
  • Bendravimas su nuomonės formuotojomis, media partneriais
  • Užtikrinimas, kad rinkodaros projektams įvairiuose kanaluose naudojama tinkama, prekės ženklą atitinkanti vizuali medžiaga

Reikalavimai kandidatui:

  • Patirtis skaitmeninės rinkodaros srityje
  • Patirtis dirbant su mada ar namų tekstile  – didelis privalumas
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Puikūs komunikaciniai įgūdžiai
  • Labai geros anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu

Siūlome:

  • Galimybę prisidėti prie tvarios mados kūrimo
  • Atsakingą, savarankišką darbą tarptautinėje aplinkoje
  • Galimybę realizuoti savo idėjas ir pasiūlymus
  • Priedus pure atlyginimo kurie priklauso nuo pasiektų rezultatų.

Key Responsibility

Company Profile

Employer: SAUTHS

About Company:

View Contact Details

Contact for any query